Wyróżnienia

Poliklinika jest nowoczesnym ośrodkiem diagnostyczno-leczniczym spełniającym wymogi Unii Europejskiej w zakresie ginekologii, położnictwa, chirurgii oraz specjalistycznej diagnostyki ultrasonograficznej.


Podlaski Innowator 2011Podlaski Innowator 2011

Poliklinika została laureatem konkursu „Podlaski Innowator 2011”, zajmując pierwsze miejsce w kategorii "Innowacyjne Przedsiębiorstwo". Nowoczesna aparatura medyczna, wykwalifikowany personel oraz komfortowe warunki pobytu spowodowały, że kapituła konkursu uznała Poliklinikę za jedną z dwóch najbardziej innowacyjnych firm województwa podlaskiego. Organizatorami konkursu są Urząd Marszałkowski i Uniwersytet w Białymstoku.

 

EuroCompany

EuroCompany 2006

Poliklinika, jako jeden z wiodących ośrodków medycznych w Polsce, została wyróżniona nagrodą European Union Award EuroCompany 2006 za wykonywanie usług na najwyższym europejskim poziomie.


ISO 9001:2000

Certyfikat ISO 9001

W celu potwierdzenia wysokiej jakości usług medycznych oferowanych w Poliklinice, w latach 2007 - 2010 wdrożony został zintegrowany system zarządzania oparty na wymaganiach międzynarodowej normy ISO 9001. Certyfikat potwierdza prowadzenie działalności zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami oraz świadczy o zadowoleniu pacjentów z poziomu obsługi.

Nasze działania zostały docenione ponieważ zapewniamy pacjentom:

  • wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • najwyższej klasy specjalistyczną aparaturę medyczną
  • kompleksową obsługę i opiekę przez 24 godziny
  • wysoki komfort pobytu, miłą atmosferę i bezpieczeństwo

ISO 94001:2004

Certyfikat ISO 14001

W latach 2007 - 2010 w Poliklinice wdrożony został zintegrowany system zarządzania oparty na wymaganiach międzynarodowej normy ISO 14001. Certyfikat ten potwierdza, że działalność naszego ośrodka jest prowadzona zgodnie z polityką proekologiczną i spełnia wymogi prawne dotyczące ochrony środowiska.

Dbając o otaczające nas środowisko:

  • zarządzamy odpadami oraz zapewniamy ich bezpieczne składowanie
  • zmniejszamy ryzyko wystąpienia awarii środowiskowych jakie mogą nastąpić w związku z prowadzoną działalnością

Zamknij Nowe ceny zabiegów laserowych