Warunki pobytu pacjentek

Poliklinika zapewnia swoim pacjentkom pobyt w kameralnej atmosferze w otoczeniu najbliższej rodziny. Nasze pacjentki mają zagwarantowaną indywidualną opiekę specjalistów przez cały okres pobytu w Poliklinice. Zarówno osoby dorosłe, jak i noworodki są przez całą dobę objęte stałym nadzorem lekarzy oraz wykwalifikowanego personelu medycznego.

Pokoje

W Poliklinice wszystkie pacjentki mają zagwarantowany pobyt w kameralnej atmosferze w przestronnych pokojach jedno i dwuosobowych o bardzo wysokim standardzie. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesne, elektryczne łóżka umożliwiające samodzielne wybieranie komfortowej pozycji. W każdym pokoju znajduje się indywidualna łazienka, gwarantującą naszym pacjentkom intymną atmosferę. Ponadto wszystkie wnętrza są zabezpieczone środkami antybakteryjnymi oraz klimatyzowane i nawilżane przez specjalne urządzenia odświeżające powietrze.

Dla wygody naszych pacjentek, pokoje zostały wyposażone dodatkowo w dostęp do szybkiego internetu, telewizję kablową oraz telefon.

Pacjentki, którym zależy na pobycie w otoczeniu jedynie najbliższych osób, mogą wybrać pobyt w pokoju jednoosobowym. Jest to sala o podwyższonym standardzie, wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria hotelowe: szlafrok, ręczniki, kapciuszki, kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała. Dodatkowo specjalnie dla osób, które nie chcą rozstawać się z najbliższymi oraz dla tych, które dojeżdżają z daleka, stworzyliśmy Apartament Rodzinny, w którym osoba towarzysząca może przez całą dobę pozostawać z pacjentką.

Pokój VIP jednoosobowy  
Pokój dwuosobowy  
Pokój dwuosobowy

Apartament Rodzinny  

Apartament Rodzinny

  Apartament Rodzinny   Apartament Rodzinny

Posiłki

Podczas pobytu w Poliklinice pacjentki otrzymują pełne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje. Każdego dnia oferujemy inne menu z bogatym wachlarzem dań do wyboru, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich. Posiłki serwowane w Poliklinice przygotowywane są w konsultacji z lekarzem dietetykiem i dostosowane do potrzeb matki i dziecka oraz kobiet po operacjach. Oferujemy m.in. potrawy przyrządzane na parze oraz pieczone w specjalnym piecu konwekcyjnym, dzięki czemu są lekkostrawne i bogate w witaminy. Zapewniamy naszym pacjentkom smaczne, zdrowe i domowe posiłki.


Zamknij Nowe ceny zabiegów laserowych