Nowe ceny zabiegów laserowych z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Matki wprowadziliśmy promocję 50% na bezinwazyjne zabiegi laserowe – wysiłkowego nietrzymania moczu i rewitalizacji pochwy, które pomagają poprawić komfort życia. 

Promocja 50% z okazji Dnia Matki

Promocją 50% objęte są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu i rewitalizacja (obkurczenie) pochwy. Zabiegi wykonywane są nowoczesnym laserem Fotona Spectro SP – jednym z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych systemów laserowych na świecie. Stosowanie laserów w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu (NTM) i rewitalizacji pochwy to nowoczesna, nieinwazyjna terapia oparta o efekt fototermicznego obkurczania tkanek. Leczona tkanka wzbogacana jest o nowy kolagen przez co staje się bardziej napięta i elastyczna.

Zabieg IncontiLase poprawia wsparcia pęcherza moczowego, dzięki czemu znikają objawy wysiłkowego nietrzymania moczu. Ze względu na swoją wysoką skuteczność otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii:

„NAJLEPSZY ZABIEG MEDYCYNY ESTETYCZNEJ”
w konukrsie „Prix de Beaute Cosmopolitan 2013”

 

Zabieg IntimaLase w sposób bezpieczny i bezinwazyjny przywraca prawidłowe napięcie tkankowe ścian pochwy, powodując tym samym jej obkurczenie i ujędrnienie.

Cena zabiegów IncontiLase i IntimaLase w PROMOCJI 50%: 1250 zł (cennikowo 2500 zł)

W przeciwieństwie do zabiegów operacyjnych, zabiegi laserowe są praktycznie bezinwazyjne, nie wiążą się z utratą krwi i nie wymagają hospitalizacji. Ponadto od razu po zabiegu pacjentka wraca do pełnej sprawności fizycznej i wykonywania codziennych czynności.

Promocja trwa od 26 maja do końca czerwca tego roku. Ilość miejsc jest ograniczona – w przypadku wyczerpania dostępnych terminów wizyt promocja zostanie zakończona przed czasem.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zadzwonić do rejestracji Polikliniki (tel. +48 85 732 32 02) i umówić wizytę w jednym z dni objętych promocją. Do wykonania zabiegu niezbędne jest przedstawienie lekarzowi aktualnego wyniku badania cytologicznego. O możliwości wykonania zabiegu decyduje lekarz.