Przedłużamy lato gorącymi cenami Zabiegów Laserowych

Pomimo upalnych dni, nocne spadki temperatur dają nam wyraźnie znać, że zbliża się jesień. Chcielibyśmy, aby ciepłe dni zostały z nami jak najdłużej dlatego wprowadziliśmy gorące ceny zabiegów laserowych z zakresu ginekologii estetycznej. Od początku września aż do końca listopada tego roku laserowe leczenie nietrzymania moczu i rewitalizacja pochwy dostępne są w Poliklinice za pół ceny. Zabiegi są bezinwazyjne i nie wymagają wcześniejszego przygotowania.

Promocja na laserowe leczenie nietrzymania moczu

Promocją 50% objęte są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu i rewitalizacja (obkurczenie) pochwy. Zabiegi wykonywane są nowoczesnym laserem Fotona Spectro SP – jednym z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych systemów laserowych na świecie. Stosowanie laserów w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu (NTM) i rewitalizacji pochwy to nowoczesna, nieinwazyjna terapia oparta o efekt fototermicznego obkurczania tkanek. Leczona tkanka wzbogacana jest o nowy kolagen przez co staje się bardziej napięta i elastyczna. 

Zabieg IncontiLase poprawia wsparcia pęcherza moczowego, dzięki czemu znikają objawy wysiłkowego nietrzymania moczu. Ze względu na swoją wysoką skuteczność otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii:

 

„NAJLEPSZY ZABIEG MEDYCYNY ESTETYCZNEJ” 
w konukrsie „Prix de Beaute Cosmopolitan 2013”


Zabieg IntimaLase w sposób bezpieczny i bezinwazyjny przywraca prawidłowe napięcie tkankowe ścian pochwy, powodując tym samym jej obkurczenie i ujędrnienie.

Cena zabiegów IncontiLase i IntimaLase w PROMOCJI 50%: 1250 zł (cennikowo 2500 zł)

W przeciwieństwie do zabiegów operacyjnych, zabiegi laserowe są praktycznie bezinwazyjne, nie wiążą się z utratą krwi i nie wymagają hospitalizacji. Ponadto od razu po zabiegu pacjentka wraca do pełnej sprawności fizycznej i wykonywania codziennych czynności.

Promocja trwa od 9 lutego do 20 marca tego roku. Ilość miejsc jest ograniczona – w przypadku wyczerpania dostępnych terminów wizyt promocja zostanie zakończona przed czasem.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zadzwonić do rejestracji Polikliniki (tel. +48 85 732 32 02) i umówić wizytę w jednym z dni objętych promocją. Do wykonania zabiegu niezbędne jest przedstawienie lekarzowi aktualnego wyniku badania cytologicznego. O możliwości wykonania zabiegu decyduje lekarz.