Wprowadzamy zimowe zabiegi laserowe

Zima to dobra pora roku na sprostanie niektórym kobiecym dolegliwościom, jak na przykład nietrzymanie moczu lub nadmierne rozciągnięcie pochwy. Mamy więcej czasu, aby zadbać o swoje zdrowie i wprowadzić ćwiczenia poprawiające funkcjonowanie tych narządów. Poprzez zastosowanie odpowiednich zabiegów i treningu możemy skutecznie przeciwdziałać uciążliwym dolegliwościom. Aby pomóc naszym pacjentkom w odzyskaniu sprawności i pozbyciu się dyskomfortu wprowadziliśmy zimową promocję – rabat 50% na zabiegi laserowego leczenia nietrzymania moczu i rewitalizacji pochwy

Promocja na laserowe leczenie nietrzymania moczu

Promocją 50% objęte są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu i rewitalizacja (obkurczenie) pochwy. Zabiegi wykonywane są nowoczesnym laserem Fotona Spectro SP – jednym z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych systemów laserowych na świecie. Stosowanie laserów w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu (NTM) i rewitalizacji pochwy to nowoczesna, nieinwazyjna terapia oparta o efekt fototermicznego obkurczania tkanek. Leczona tkanka wzbogacana jest o nowy kolagen przez co staje się bardziej napięta i elastyczna.

Zabieg IncontiLase poprawia wsparcia pęcherza moczowego, dzięki czemu znikają objawy wysiłkowego nietrzymania moczu. Ze względu na swoją wysoką skuteczność otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii:

„NAJLEPSZY ZABIEG MEDYCYNY ESTETYCZNEJ”
w konukrsie „Prix de Beaute Cosmopolitan 2013”

 

Zabieg IntimaLase w sposób bezpieczny i bezinwazyjny przywraca prawidłowe napięcie tkankowe ścian pochwy, powodując tym samym jej obkurczenie i ujędrnienie.

Cena zabiegów IncontiLase i IntimaLase w PROMOCJI 50%: 1250 zł (cennikowo 2500 zł)

W przeciwieństwie do zabiegów operacyjnych, zabiegi laserowe są praktycznie bezinwazyjne, nie wiążą się z utratą krwi i nie wymagają hospitalizacji. Ponadto od razu po zabiegu pacjentka wraca do pełnej sprawności fizycznej i wykonywania codziennych czynności.

Promocja trwa od 9 lutego do 20 marca tego roku. Ilość miejsc jest ograniczona – w przypadku wyczerpania dostępnych terminów wizyt promocja zostanie zakończona przed czasem.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zadzwonić do rejestracji Polikliniki (tel. +48 85 732 32 02) i umówić wizytę w jednym z dni objętych promocją. Do wykonania zabiegu niezbędne jest przedstawienie lekarzowi aktualnego wyniku badania cytologicznego. O możliwości wykonania zabiegu decyduje lekarz.