Poliklinika wdraża internetową rejestrację Pacjentek


Pacjentki Polikliniki mogą już samodzielnie rejestrować się na badania. Uruchomiliśmy e-REJESTRCJĘ, która pozwala umawiać wizyty przez internet.

To nowe rozwiązanie wprowadziliśmy, żeby ułatwić naszym Pacjentkom kontakt z Polikliniką. Rejestracja on-line jest nie tylko szybsza i bardziej przejrzysta, ale również dostępna przez 24 godziny na dobę. Dodatkowo umożliwia obejrzenie grafiku pracy poszczególnych lekarzy i zarezerwowania terminu wizyty w dogodnym dniu i godzinie, u wybranego specjalisty.

Do systemu e-rejestracji można zalogować się za pośrednictwem strony internetowej Polikliniki: www.arciszewski.pl/rejestracja. Aby umówić wizytę drogą on-line, należy najpierw założyć własne konto w systemie rejestracji internetowej. Po zalogowaniu na osobisty profil, w ciągu jednej minuty można zarezerwować dogodny termin badania, jak również przełożyć lub odwołać wybrane badanie. Dodatkowo nie trzeba martwić się, że zapomni się o zarezerwowanym terminie wizyty. Wszystkie informacje na jej temat można w każdej chwili sprawdzić w opcjach własnego konta, a dzień przez wizytą system automatycznie przypomina o umówionym badaniu.

Drogą on-line możliwa jest rejestracja na badania nie wymagające konsultacji medycznej. Pozostałe wizyty umawiane są indywidualnie przez telefon. Więcej informacji na temat rejestracji internetowej oraz innych usług Polikliniki można znaleźć na stronie e-REJESTRACJI (klikając w poniższy link) lub uzyskać pod nr tel. +48 (85) 732 32 02.

Aby przejść do systemu rejestracji internetowej Polikliniki należy kliknąć w poniższy link.

Rejestracja internetowa