Poliklinika Arciszewscy

Wyjątkowe miejsce
dla każdej z nas

Usługi

W celu zwiększenia skuteczności leczenia i bezpieczeństwa naszych Pacjentek, stosujemy najnowsze techniki badawcze z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury. Operacje ginekologiczne wykonujemy nisko inwazyjnymi metodami (np. laparoskopową, histeroskopową), które nie wymagają otwierania jamy brzusznej i nie narażają pacjentki na utratę krwi, a tym samym są bezpieczniejsze od tradycyjnych metod operacyjnych. Dzięki nowym technologiom pacjentka już po dwóch – trzech dniach od operacji (nawet bardzo poważnej) wraca do zdrowia i może opuścić Klinikę.

 

Zabiegi operacyjne przeprowadzamy w sposób małoinwazyjny, bez konieczności otwierania powłok brzusznych, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik, jak:

  • Laparoskopia

    Badanie to polega na wykonaniu trzech nacięć, o długości 1cm przez które wprowadzany jest do jamy brzusznej układ optyczny i niewielkich rozmiarów narzędzia chirurgiczne, którymi wykonywana jest operacja.

  • Histeroskopia

    Badanie to polega na wprowadzeniu przez pochwę do wnętrza macicy specjalnego wziernika, nazywanego histeroskopem, który umożliwia zastosowanie narzędzi służących do przeprowadzenia operacji.

Metody te zaliczają się do tak zwanej „chirurgii jednego dnia” – tego samego dnia pacjentka może iść do domu. Wykonujemy również zabiegi z użyciem lasera, np. leczenie chirurgiczne nadżerki w obrębie szyjki macicy oraz usuwanie zmian i blizn na skórze.

  • Leczymy choroby przenoszone drogą płciową.
  • Oferujemy edukację kobiet w zakresie stosowania hormonalnej terapii zastępczej ( HTZ ).
  • Pomagamy dobrać metody antykoncepcyjne, także podczas karmienia piersią.

Cennik