Poliklinika Arciszewscy

Wyjątkowe miejsce
dla każdej z nas

Usługi

W celu zwiększenia skuteczności leczenia i bezpieczeństwa naszych Pacjentek, stosujemy najnowsze techniki badawcze z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury. Operacje ginekologiczne wykonujemy nisko inwazyjnymi metodami (np. laparoskopową, histeroskopową), które nie wymagają otwierania jamy brzusznej i nie narażają pacjentki na utratę krwi, a tym samym są bezpieczniejsze od tradycyjnych metod operacyjnych. Dzięki nowym technologiom pacjentka już po dwóch – trzech dniach od operacji (nawet bardzo poważnej) wraca do zdrowia i może opuścić Klinikę.

 

Zabiegi operacyjne przeprowadzamy w sposób małoinwazyjny, bez konieczności otwierania powłok brzusznych, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik, jak:

 • Laparoskopia

  Badanie to polega na wykonaniu trzech nacięć, o długości 1cm przez które wprowadzany jest do jamy brzusznej układ optyczny i niewielkich rozmiarów narzędzia chirurgiczne, którymi wykonywana jest operacja.

 • Histeroskopia

  Badanie to polega na wprowadzeniu przez pochwę do wnętrza macicy specjalnego wziernika, nazywanego histeroskopem, który umożliwia zastosowanie narzędzi służących do przeprowadzenia operacji.

 • Cystoskopia

  Badanie to polega na bezpośrednim oglądaniu wnętrza pęcherza moczowego za pomocą wziernika zwanego cystoskopem, wprowadzonego przez cewkę moczową.

Metody te zaliczają się do tak zwanej „chirurgii jednego dnia” – tego samego dnia pacjentka może iść do domu. Wykonujemy również zabiegi z użyciem lasera, np. leczenie chirurgiczne nadżerki w obrębie szyjki macicy oraz usuwanie zmian i blizn na skórze.

 • Leczymy choroby przenoszone drogą płciową.
 • Oferujemy edukację kobiet w zakresie stosowania hormonalnej terapii zastępczej ( HTZ ).
 • Pomagamy dobrać metody antykoncepcyjne, także podczas karmienia piersią.

Cennik