Poliklinika Arciszewscy

Wyjątkowe miejsce
dla każdej z nas

O Poliklinice Arciszewscy

Poliklinika Arciszewscy to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o kobietach. Naszą misją jest zapewnienie pacjentkom i nowonarodzonym dzieciom profesjonalnej obsługi, indywidualnej opieki, bezpieczeństwa i komfortu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa, neonatologii, anestezjologii i radiologii, którzy zdobywali doświadczenie w wiodących ośrodkach w Polsce i Europie. Lekarze Polikliniki należą do nielicznego grona specjalistów posiadających certyfikaty londyńskiej organizacji Fetal Medicine Fundation do wykonywania badań USG ciąży – szczególnie w II trymestrze. W Poliklinice panuje rodzinna atmosfera. Nasze pielęgniarki i położne tworzą zgrany zespół, bardzo oddany swojej pracy i chętny do niesienia pomocy pacjentkom. Szczególną opieką otoczeni są nasi najmłodsi, najbardziej wrażliwi pacjenci, nad którymi opiekę sprawuje personel wyspecjalizowany w dziedzinie pediatrii i neonatologii. Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, dlatego z przyjemnością angażujemy się w opiekę nad pacjentem i poświęcamy mu tyle czasu i uwagi ile potrzebuje.

Ponadto dbamy o ciągły rozwój i modernizację naszego ośrodka. Staliśmy się pionierem w zakresie wprowadzania nowych technologii, uhonorowanym przez Urząd Marszałkowski i Uniwersytet w Białymstoku tytułem „Podlaski Innowator 2011”. Każdego roku zaopatrujemy Poliklinikę w najnowszej generacji aparaturę, aby zwiększać trafność diagnozy i skuteczność leczenia, a tym samym bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Jako pierwszy ośrodek w regionie rozpoczęliśmy wykonywanie skomplikowanych operacji laparoskopowych, jak ekstyrpacja macicy. Jesteśmy jednym z pierwszych pięciu szpitali w Polsce, które wyposażyły sale w koło porodowe umożliwiające przyjmowanie pozycji wertykalnych podczas porodu. Należymy do grona nielicznych ośrodków w Europie, które na bieżąco modernizują i wyposażają pracownie ultrasonograficzne w najnowszej generacji aparaty USG. Stosowanie coraz nowszych i bardziej czułych aparatów pozwala zwiększyć wykrywalność chorób i wad rozwojowych płodu oraz nieprawidłowości w narządach rozrodczych kobiet.

W ciągu 10 lat działalności zdobyliśmy zaufanie ponad 60 000 pacjentek i staliśmy się jednym z wiodących ośrodków ginekologiczno-położniczych w Polsce.

Partnerzy