Poliklinika Arciszewscy

Wyjątkowe miejsce
dla każdej z nas

O Poliklinice Arciszewscy

Poliklinika Arciszewscy to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o kobietach. Naszą misją jest zapewnienie pacjentkom i nowonarodzonym dzieciom profesjonalnej obsługi, indywidualnej opieki, bezpieczeństwa i komfortu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa, neonatologii, anestezjologii i radiologii, którzy zdobywali doświadczenie w wiodących ośrodkach w Polsce i Europie. Lekarze Polikliniki należą do nielicznego grona specjalistów posiadających certyfikaty londyńskiej organizacji Fetal Medicine Fundation do wykonywania badań USG ciąży – szczególnie w II trymestrze. W Poliklinice panuje rodzinna atmosfera. Nasze pielęgniarki i położne tworzą zgrany zespół, bardzo oddany swojej pracy i chętny do niesienia pomocy pacjentkom. Szczególną opieką otoczeni są nasi najmłodsi, najbardziej wrażliwi pacjenci, nad którymi opiekę sprawuje personel wyspecjalizowany w dziedzinie pediatrii i neonatologii. Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, dlatego z przyjemnością angażujemy się w opiekę nad pacjentem i poświęcamy mu tyle czasu i uwagi ile potrzebuje.

Nasz Zespół

Aparatura

Poliklinika jest jednym z najlepiej wyposażonych ośrodków ginekologiczno-położniczych w Polsce.

Została wyróżniona, przez Urząd Marszałkowski i Uniwersytet w Białymstoku, nagrodą „Podlaski Innowator” za zapewnianie pacjentom dostępu do najnowszych technologii medycznych i wysokiej jakości aparatury do przeprowadzania specjalistyczncyh badań i zabiegów. Nowoczesny sprzęt umożliwia lekarzom wyeliminowanie błędów diagnostycznych, znacznie skraca czas leczenia i powrotu do zdrowia. Poniżej prezentujemy wybraną aparaturę medyczną stosowaną w naszej Poliklinice.

Dokumenty do pobrania

  • PDF

    Przygotowanie do zabiegu ginekologicznego

  • PDF

    Przygotowanie do porodu

  • PDF

    Plan opieki prenatalnej

Partnerzy