Poliklinika Arciszewscy

Wyjątkowe miejsce
dla każdej z nas

Warunki Pobytu

Poliklinika zapewnia swoim pacjentkom pobyt w kameralnej atmosferze w otoczeniu najbliższej rodziny. Nasze pacjentki mają zagwarantowaną indywidualną opiekę specjalistów przez cały okres pobytu w Poliklinice. Zarówno osoby dorosłe, jak i noworodki są przez całą dobę objęte stałym nadzorem lekarzy oraz wykwalifikowanego personelu medycznego.

Pokoje Pacjentek

Pacjentki, którym zależy na pobycie w otoczeniu jedynie najbliższych osób, mogą wybrać pobyt w pokoju jednoosobowym. Jest to sala o podwyższonym standardzie, wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria hotelowe: szlafrok, ręczniki, kapciuszki, kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała. Dodatkowo specjalnie dla osób, które nie chcą rozstawać się z najbliższymi oraz dla tych, które dojeżdżają z daleka, stworzyliśmy Apartament Rodzinny, w którym osoba towarzysząca może przez całą dobę pozostawać z pacjentką.

Posiłki

Podczas pobytu w Poliklinice pacjentki otrzymują pełne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje. Każdego dnia oferujemy inne menu z bogatym wachlarzem dań do wyboru, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich. Posiłki serwowane w Poliklinice przygotowywane są w konsultacji z lekarzem dietetykiem i dostosowane do potrzeb matki i dziecka oraz kobiet po operacjach. Oferujemy m.in. potrawy przyrządzane na parze oraz pieczone w specjalnym piecu konwekcyjnym, dzięki czemu są lekkostrawne i bogate w witaminy. Zapewniamy naszym pacjentkom smaczne, zdrowe i domowe posiłki.

Pobyt z osobą towarzyszącą

Specjalnie dla osób, które nie chcą rozstawać się z najbliższymi oraz dla tych, które dojeżdżają z daleka, stworzyliśmy Apartament Rodzinny, w którym osoba towarzysząca może przez całą dobę pozostawać z pacjentką. Apartament urządzony jest w bardzo wysokim standardzie. Aby zarezerwować apartament, należy skontaktować się z rejestracją Polikliniki pod nr tel. +48 (85) 732 32 02.

Ponadto, osoby towarzyszące naszym pacjentkom mogą zatrzymać się w sąsiadującym czterogwiazdkowym Hotelu Branicki, w którym otrzymają rabaty na noclegi, w tym 20% pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem i 10% w weekend, jak również pakiety obiado-kolacyjne w specjalnych cenach.

Hotel Branicki ****
ul. Zamenhofa 25
15-435 Białystok

tel.: +48 85 665 25 00
fax: +48 85 665 25 01

recepcja@hotelbranicki.com.pl
www.hotelbranicki.com.pl