10 urodziny Wiktorii – relacja z pierwszego porodu w Poliklinice

Pierwszy poród w Poliklinice odbył się 11 marca 2003 roku – 10 lat temu. Był to przełomowy i bardzo emocjonujący moment, zarówno dla przyszłych rodziców, którym bardzo zależało żeby budowa Polikliniki została zakończona przed zbliżającym się terminem rozwiązania ciąży, jak i dla personelu naszego ośrodka, który dokładał wszelkich starań, aby zdążyć na czas i zagwarantować poród na najwyższym poziomie.

W zeszłym tygodniu, kiedy upłynęło dokładnie 10 lat od pierwszego porodu w Poliklinice, zaprosiliśmy do naszego ośrodka państwa Jakubowskich – rodziców, którzy zdecydowali się jako pierwsi urodzić w naszym ośrodku. Chcieliśmy w ten sposób serdecznie podziękować im za zaufanie, jakim nas obdarzyli, jak również wspólnie uczcić 10 urodziny ich córeczki – Wiktorii, która była pierwszym dzieckiem urodzonym w Poliklinice.

Jest nam niezmiernie miło, że po 10 latach mogliśmy ponownie spotkać, praktycznie dorosłą już Wiktorię oraz jej rodziców i powspominać wspólnie dawne czasy. Wiktoria zaskoczyła nas swoim dojrzałym podejściem do życia, elokwencją i licznymi osiągnięciami – zarówno szkolnymi, jak i sportowymi. Życzymy jej, aby zawsze była tak pogodna, jak teraz i nigdy nie traciła wiary w siebie, a w przyszłości odnosiła jeszcze więcej sukcesów.

Przeżycia rodziców z pierwszego porodu w Poliklinice opisał Kurier Poranny w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.