dr Maciej Lipski – Lekarzem Roku 2012

Znane są już wyniki plebiscytu na Lekarza i Pielęgniarkę/Położną 2012 Roku organizowanego przez Kurier Poranny. Na wczorajszej uroczystej gali w Pałacu Branickim wręczone zostały nagrody dla najlepszych w opinii pacjentów lekarzy, pielęgniarek i położnych. Dr Maciej Lipski, specjalista ginekologii i położnictwa z Polikliniki, zajął III miejsce otrzymując tytuł Lekarza Roku 2012. Z kolei nasza położna – Justyna Semeniuk zajęła V miejsce wśród najlepszych położnych i pielęgniarek.

Do plebiscytu na Lekarza i Pielęgniarkę/Położną 2012 Roku pacjenci zgłosili 46 lekarzy oraz 23 pielęgniarki i położne, w tym aż pięciu naszych specjalistów. Poza nagrodzonym dr Maciejem Lipskim, wśród specjalistów Polikliniki wyróżnienia otrzymali również: lek. med. Artur Nowak – specjalista ginekologii i położnictwa, mgr Justyna Semeniuk – dyplomowana położna, dr Małgorzata Arciszewska – specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii, dr Jadwiga Peczyńska – specjalista pediatrii i diabetologii. Plebiscyt cieszył się w tym roku jeszcze większym zainteresowaniem niż w roku ubiegłym – pacjenci oddali na swoich ulubionych specjalistów ponad 36 000 głosów.

W imieniu naszym i naszych specjalistów bardzo dziękujemy Wam za docenienie pracy lekarzy i położnych Polikliniki i wszystkie oddane głosy. Wyrazy uznania i ciepłe słowa są największą nagrodą jaką możemy od Was otrzymać.

Więcej informacji na temat plebiscytu Lekarz i Pielęgniarka 2012 Roku można znaleźć na stronie Kuriera Porannego.