„Moje pierwsze zdjęcie” – rozpoczynamy konkurs dla przyszłych rodziców!

W tym roku Poliklinika świętuje 10-lecie swojej działalności. Chcąc uczcić tą okrągłą rocznicę i podziękować pacjentkom za 10 wspólnie spędzonych lat, zorganizowaliśmy wraz z dziennikiem Kurier Poranny konkurs dla przyszłych mam – „Moje pierwsze zdjęcie”, w którym na zwycięzców czekają liczne nagrody. Konkurs rozpoczął się w tym tygodniu i potrwa do końca 2013 roku.

W konkursie „Moje pierwsze zdjęcie” będziemy nagradzać najciekawsze zdjęcia brzuszków w ciąży nadesłane przez rodziców spodziewających się dziecka. Wydawać by się mogło, że wszystkie ciężarne brzuszki są takie same, jednak w rzeczywistości różnią się między innymi kształtem i rozmiarem. Mamy więc nadzieję, że Wasza wyobraźnia sprawi, że na zdjęciu konkursowym brzuszek przyszłej mamy będzie wyglądał wyjątkowo. Liczy się dobry pomysł, poczucie humoru i trochę fantazji.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać ciekawe zdjęcie brzuszka w widocznej ciąży i przesłać je na adres e-mail: zdjecie@poranny.pl. Wszystkie aktualności związane z konkursem będą zamieszczane na profilu Polikliniki na portalu Facebook. Dodatkowo już wkrótce udostępnimy wam specjalny internetowy serwis, na którym będziemy zamieszczać wszystkie nadsyłane zdjęcia brzuszków.

Każdego miesiąca tego roku kapituła konkursu wyłoni 4 zwycięzców, którzy otrzymają od Polikliniki nagrody:

  • 1 nagrodę główną – bon o wartości 2400 zł do wykorzystania na dowolny pakiet ambulatoryjnej opieki poporodowej oraz wizytę położniczą w Poliklinice
  • 3 nagrody dodatkowe – bony o wartości 160 zł do wykorzystania na wizytę położniczą w Poliklinice

Dodatkowo na zakończenie konkursu internauci wybiorą jego zwycięzcę – głosując na najlepsze spośród wszystkich nadesłanych w ciągu 10 miesięcy zdjęć. Zwycięzca konkursu otrzyma od Polikliniki nagrodę finalną w postaci bonu o wartości 2800 zł do wykorzystania na dowolny pakiet ambulatoryjnej opieki poporodowej o podwyższonym standardzie oraz wizytę położniczą w Poliklinice.

Ideą zorganizowania konkursu „Moje pierwsze zdjęcie” było podkreślenie i uwiecznienie początków szczególnego okresu, jakim jest pojawienie się nowego życia, rozwijającego się powoli w brzuszku przyszłej mamy. Ciąża jest wyjątkowym doświadczeniem w życiu każdej kobiety. W tym okresie zachodzi wiele kluczowych zmian w jej stylu życia, sposobie myślenia oraz wyglądzie. Powiększający się brzuszek i ukryte w nim maleństwo budzą wiele emocji. Zachęcając Was do uwiecznia i dzielenia się z nami chwilami ukazującymi powstawanie życia, chcemy podkreślić ich wyjątkowe znaczenie, a przy okazji nawiązać do narodzin i początków działalności Polikliniki.

Zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców do wspólnej zabawy!