Poliklinika Arciszewscy

BEZPŁATNE WARSZTATY
Pielęgnacja i Kąpiel

BEZPŁATNE WARSZTATY
Pielęgnacja i Kąpiel Noworodka

Wiemy jakie wyzwanie stanowi dla rodziców pielęgnacja i pierwsza kąpiel maluszka. Dlatego chcielibyśmy zaprosić wszystkich przyszłych rodziców na bezpłatne warsztaty, podczas których nauczymy się w praktyce kąpieli noworodka i sprawimy, że będziecie z niej czerpać więcej przyjemności niż stresu. Na spotkanie zapraszamy zarówno osoby, które już znają Poliklinikę, jak wszystkich tych, którzy chcieliby nas poznać 🙂

Jako przyszli rodzice z pewnością zastanawiacie się jak zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo i najlepszą opiekę. Wiemy, że wiele obaw i wątpliwości może towarzyszyć pierwszym dniom, a czasem i tygodniom spędzonym z maluszkiem, zwłaszcza jeśli chodzi o codzienne czynności takie jak kąpiel czy pielęgnacja. Chcemy Was wspierać w tej pięknej, a jednocześnie wymagającej roli, dlatego przygotowaliśmy specjalne warsztaty, które pomogą Wam poczuć się pewnie i kompetentnie w opiece nad noworodkiem. 

Podczas warsztatów dowiecie się m.in.:

  • jak prawidłowo kąpać noworodka,
  • jak dbać o delikatną skórę maluszka,
  • jakie błędy podczas kąpieli i pielęgnacji są najczęściej popełniane,
  • jak prawidłowo nosić, układać i usypiać dziecko.

Na zakończenie warsztatów odbędzie się Pokaz Elementów Masażu Shantala, ze szczególnym naciskiem na masaż antykolkowy, który pomoże Waszemu dziecku w radzeniu sobie z tą częstą dolegliwością.

Dołączcie do nas i zdobądźcie praktyczną wiedzę oraz pewność siebie w pielęgnacji noworodka. Bądźcie gotowi na przyjście Waszego maleństwa na świat!

Zapisy i więcej informacji:
☎️ +48 885 585 685

Ilość miejsc jest ograniczona – o możliwości udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW