Poliklinika Ginekologiczno – Położnicza

Wyjątkowe miejsce
dla każdej z nas

Regulamin Publikowania Opinii

  1. Publikacja opinii na stronie internetowej Polikliniki Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy (zwanej dalej Stroną) równoznaczna jest z akceptacją zapisów niniejszego Regulaminu.
  2. Aby dodać opinię na Stronie należy wypełnić poprawnie wszystkie pola formularza służącego do dodawania opinii.
  3. Opinie dodawane przez Użytkowników, które zostały niepoprawnie wypełnione, szczególnie te w których nie zostały podane: imię i nazwisko Użytkownika oraz data wizyty w Poliklinice, której dotyczy opinia, mogą zostać nieopublikowane.
  4. Wszystkie opinie dodawane przez Użytkowników na Stronie są wysyłane do moderatora Strony przed opublikowaniem. Moderator Strony, po zapoznaniu się z treścią opinii, publikuje opinię na Stronie.
  5. Moderator zastrzega sobie prawo do nie opublikowania opinii dodanej przez Użytkownika, szczególnie jeśli opinia zawiera teksty obraźliwe, wulgarne, naruszające obowiązujące prawo lub dobre obyczaje, zniesławiające lub krzywdzące osoby lub instytucje, treści które mogą być odebrane jako groźba, czynnik nękania lub dokuczania innym osobom lub instytucjom.
  6. Użytkownik publikujący opinię ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z jej opublikowania.
  7. Właściciel strony internetowej Polikliniki Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy nie bierze odpowiedzialności za żadne wypowiedzi lub komentarze opublikowane przez Użytkowników.
  8. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.